Možná si na základě názvu tohoto článku vzpomenete na jeden z významných artových filmů, který zobrazoval příběh mladé ženy, která se chtěla dostat ven ze svého bludného kruhu. Probíhá i něco podobného u Tebe? Chceš se vydat cestou změny? Životní transformace?

Knihy a různých článků na osobní rozvoj byla již vydaná celá řada. Možná si jen prostě nenarazil na to správné řešení. Já osobně jsem přesvědčený pragmatista, a proto jsem i připravil elektronickou knihu s názvem Základní kameny životního úspěchu zcela zdarma pro Tebe. Můžeš si jí stáhnout zde na webu a v klidu přečíst. Kniha ti nabídne vhled do tzv. základních kamenů životního úspěchu. Tyto kameny ti napomohou si udělat jasno v tvé momentální životní situaci. Když si uvědomíš jednotlivé souvislosti tvé životní situaci, teprve potom se můžeš vydat k novému životnímu cíli.

Všude nalezneš doporučení, jakým způsobem si máš zvolit životní cíl, jak máš řešit otázku motivace, ale nikde Ti nikdo neřekne, jak se máš dostat z tvé životní situace. Tvá životní situace je pro tebe tvůj životní start, ze kterého začínáš. Zde vstupuješ do tvůrčího procesu životního úspěchu.

6 dubna, 2020

Martin Vozný

Pin It on Pinterest

Share This