Dnes každý by chtěl doslova a do písmene zlaté z nebe. Ale samozřejmě, proč ne! Jenže, co je důležité proto udělat? Na jedné straně je to činorodost, o kterém jsem psal v minulém článku, na straně druhé se jedná o kompetentnost. Není možné se pouštět v životě do nějakého projektu, když o té oblasti nic moc nevím. Co je tedy v první řadě udělat?

Vytvoř si třeba myšlenkovou mapu, kam budeš zaznamenávat jednotlivé kroky ke tvému cíli, ale především nové nabyté informace. Informace, které ti umožní zrealizovat tvůj cíl, prostřednictvím nich se můžeš vydat na cestu a získat samozřejmě i nové zkušenosti. Vedle toho je důležité nezapomínat na inspiraci. Tedy mít kolem sebe vzory, které nám ukážou cestu. V tomto ovšem musíme být opatrní. Nejde o to si vybrat nějaký vzor, který chceme následovat a jít po jeho cestě úspěchu, vždy musíš v tomto kontextu myslet na svůj potenciál, na svůj život. Jde stále pouze o inspiraci. Ty jsi jedinečný a máš stále, co nabídnout.

K tomu jsem pro Tebe vytvořil kurz s názvem Kreativní zákony životního úspěchu. Zde Tě naučím metody tvoření a prostřednictvím praktických cvičení životního úspěchu se vydáš cestou za svým vysněným cílem.

4 května, 2020

Martin Vozný

Pin It on Pinterest

Share This