Základní kameny
životního úspěchu

CESTA K SOBĚ SAMÉMU

„Udělat si čas pro sebe, je nesmírným bohatstvím pro každého z nás. Je to ponoření do našich potřeb a hledání toho, kým jsme.“

O KNIZE
O knize

Elektronická kniha s titulem Základní kameny životního úspěchu je knihou, která reaguje na dnešní situaci, kdy jsme zaplavováni dnes a dennodenně tisíce médii. Jsme obklopeny neustálým tlakem nových a nových informací, které se nám snaží představit nějaký produkt, styl života a postupem času se nám stane, že začínáme žit život právě podle těchto receptů. Jenže, kdo jsme my?

Naše Já se nám pomalu vytrácí a začínáme se vzdalovat sami od sebe, začínáme žít životní recepty někoho jiného, chceme být úspěšný jako druzí, chceme vlastnit tolik, kolik má ten druhý. Naše Já mizí.

Kniha, která je zde představena není žádným receptem, ale pouze otevírá nové možnosti, jakým způsobem nalézt cestu zpět k sobě samému. Snaží se prostřednictvím vybraných kapitol přimět člověka zamyslet se nad sebou, kam směřuje, co chce a kým vlastně je. V momentě, kdy si dokážeme odpovědět na tyto otázky, nalezneme teprve to pravé životní štěstí.

Pozor. V knize je zvolena forma tykání. Nejedná se o výraz neslušnosti z mé strany, ale jedná se o cestu, jak si více uvědomit proces životní situace a její výzvy k novému životnímu cíli.

 

MÁM ZÁJEM O KNIHU ZDARMA

ZPĚTNÁ VAZBA

Máte nějaké dojmy z přečtené knihy? Využijte níže uvedený formulář jako zpětnou vazbu.
Budu Vám velice vděčný za podněty k vylepšení.

2 + 5 =

Pin It on Pinterest

Share This