FIREMNÍ

ROZVOJ

CESTA K ÚSPĚŠNÉMU VÝVOJI FIRMY

„Skryté hrozby jsou výzvou pro každého z nás. Jedině tak zabráníme pádům a otevřeme se firemnímu potenciálu, který přináší úspěch.“

O PROGRAMU

O PROGRAMU
Jako absolvent oboru Sociální pedagogika na Univerzitě Karlově jsem schopen provádět zkoumání firemního a profesního prostředí v širokém spektru s jednotlivými interakcemi sociálního prostředí. Ovládám teoretické modely a metody sociálně výchovné, sociálně pedagogické a poradenské práce (koučování) včetně znalosti sociální a pedagogické legislativy. Dokážu užívat sociální diagnostiku, edukační metody v oblasti rozvoje firemního prostředí, prevence rizikového chování, krizové intervence a dalších, poskytovat výchovné, kariérové, pedagogické a sociální poradenství, pracovat s jedincem, skupinou a komunitou v podmínkách institucí i v neinstitucionalizovaném prostředí, zpracovávat a řídit vzdělávací a sociální projekty. Jsem schopen realizovat profesní sebereflexi v souladu s cíli firemního prostředí.

realizovaných kurzů

online konzultací

absolventů

stažených ebooků

VÝBĚR TÉMAT FIREMNÍHO ROZVOJE

CHCETE VYTVOŘIT VZDĚLÁVACÍ KURZ NA VYBRANÁ TÉMATA?

Máte zájem jako firma o některé z uvedených témat? Nenašli jste téma, které by Vás zajímalo v rámci firemního rozvoje? Stačí pouze vyplnit do níže uvedeného formuláře kontaktní údaje, e-mailovou adresu a do popisu napsat téma a ve zkratce vysvětlit problém. Vaši žádost se budu snažit vyřešit, co nejrychleji.

Výsledná cena se odvíjí od Vašich požadavků a ze vzájemné dohody.

7 + 15 =

Pin It on Pinterest

Share This