Martin

Vozný

kouč osobního a firemního rozvoje

„Objevením vlastní originality vstoupíme do světa neomezené tvořivosti, prostoru, ve kterém je vše reálné a uskutečnitelné.  Stačí si vybrat jen nový cíl.“

O MNĚ
O mně

Již od samého dětství jsem si vždy uvědomoval, že vše kolem mě je navzájem propojené a nic se neděje náhodou. Mnohé události, které se nám odehrávají v životě mají svůj účel a odvíjí se často od našeho předešlého konání. Sem patří i životní úspěch.

Prostřednictvím získaného vzdělání na Univerzitě Karlově v oboru Pedagogika a Výtvarná výchova jsem pronikl ještě více hlouběji do skrytých souvislostí tohoto problému. Velkou inspirací mi v tomto případě byla především francouzská intelektuální avantgarda sedmdesátých let a současné poznání humanitních věd. Na základě tohoto směřování nabízím prostřednictvím své osobnosti doposud nezveřejněné, nové a specifické možnosti osobního rozvoje a firemního rozvoje.

PROČ NOVÉ MOŽNOSTI OSOBNÍHO ROZVOJE?

Do svého koučovacího stylu zejména aplikuji vlivné koncepty strukturalismu a poststrukturalismu. Prostřednictvím nich vstupujeme společně do nových možností osobního rozvoje, kde jednotlivé problémy se stávají z pohledu sémantiky znakem, znakovým systémem, nejen že se mu snažíme porozumět, ale společně hledáme takové originální řešení, které Vám nastartuje raketově cestu k životnímu úspěchu.

Život jako takový rád připodobňuji tvůrčímu procesu, ve kterém následujeme různé inspirativní osoby. Mnohdy se tento proces dostane do bodu, kdy se stáváme pouhým pěšákem, subjektem cizí moci a přestáváme mít vlastní názor, vlastní rozvrh života. Výsledkem takového tvůrčího procesu je často syndrom vyhoření. Nevíme jak dál, život se nám hroutí, ovládají nás různí démoni, chceme od života více, potřebujeme odbornou pomoc. V tomto případě sem tady pro Vás já.

ČÍSLA HOVOŘÍCÍ O MNĚ

realizovaných kurzů

online konzultací

absolventů

stažených ebooků

CESTA K TOBĚ

Mým úkolem je Vám podat pomocnou ruku prostřednictvím nabízeného osobního a firemního rozvoje, online programů, workshopů a knih. I zde, ale bude platit, že má pomocná ruka se stává pouze nástrojem, dopravním značením, které Vám ukáže nové cesty.

Již dopředu avizuji, že tato cesta nebude snadná. Neznamená to, že váš problém ve firmě nebo v osobním životě vyřešíte ze dne na den, ale jedná se o tvůrčí proces, ve kterém Vás naučím se orientovat. Popsat současnou životní situaci, stanovit si nové životní cíle a vydat se novou cestou životního úspěchu. Naučíte se postupovat krok za krokem, tak abyste došli do svého vytyčeného životního úspěchu.

TÍŽÍ VÁS NĚJAKÝ PROBLÉM V OSOBNÍM NEBO FIREMNÍM ROZVOJI?

Zanechte mi zde vzkaz. Stačí vyplnit kontaktní údaje. Do popisu napište ve zkratce Váš problém.

Vaši žádost se budu snažit vyřešit, co nejrychleji.

13 + 9 =

Pin It on Pinterest

Share This